2019-12-13, penktadienis, 09:43.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 08:33, leidžiasi 15:49, dienos ilgumas 7:16.

Ariogališkiai eina į atsinaujinusią turgavietę

Ariogališkiai eina į atsinaujinusią turgavietę

Gegužės 26 d. buvo perkirpta atnaujintos Ariogalos turgavietės simbolinė juostelė. Po rekonstrukcijos šis prekybos objektas pasikeitė neatpažįstamai: jį juosia aukšta tvora, įrengti nauji prekystaliai, stoginės, prekybos aikštelėse paklotos trinkelės, pastatyti kilnojamieji tualetai...

 


    Į Ariogalos miesto prekyvietės infrastruktūros sutvarkymo projektą investuota 71 721,5 Eur: 21 721,5 Eur – UAB „Palink“ suteiktos paramos lėšos Ariogalos miesto infrastruktūros sutvarkymo darbams, 50 000 Eur – Raseinių rajono savivaldybės biudžeto lėšos, numatytos komunalinio ūkio objektų priežiūros bei remonto darbų programai.


   Didžiąją turgavietės dalį užima naudotų drabužių pardavėjai, be to, čia prekiaujama daržovėmis, vaisiais, gėlėmis, pieno ir konditerijos gaminiais. Penktadieniais – didžiausią turgaus dieną Ariogaloje – galima įsigyti ir rūkytų mėsos gaminių iš mikroautobuso.

 

   Pasak daugumos prekiautojų ir pirkėjų , dabar miela malonu ateiti į Ariogalos turgų. Lyjant nereikia braidžioti po balas, o šviečiant saulei nekyla dulkės, yra stogas viršum galvos. Tačiau vienas kitas prekiautojas prasitarė ir apie tai, ko norėtų, kad būtų padaryta bent ateityje. Pirmiausia, kad būtų įrengta daugiau prekystalių ir stoginių, nes šiuo metu jų akivaizdžiai yra per mažai, todėl dar nemažai prekių neišsitenka po stoginėse ir yra išdėstyti lauke, kai kurios net ant žemės, kas neatitinka higienos–sanitarijos reikalavimų ir atrodo ne estetiškai. Kaitinamos saulės spindulių arba plakamos lietaus, blaškomos vėjo gūsių, prekės gali prarasti savo kokybę.

 

   „Ariogalos prekyvietė yra sutvarkyta, bet dar ne galutinai. Kaip įsitikinome, penktadieniais čia stinga laisvos vietos intensyvesnei prekybai ir tai įrodymas, kad šis turgus yra žmonių lankomas ir ateityje prekiautojų bei pirkėjų gali būti dar daugiau. Manau, kad dar šiemet atliksime kai kuriuos papildomus rekonstrukcijos darbus ir galutinai užbaigsime šį projektą. Jo dėka ir Ariogalos miesto centras įgaus padorų vaizdą“, – sakė Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius.


 

Contact formŠios dienos vardadieniai