2022-08-17, trečiadienis, 19:00.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 05:58, leidžiasi 20:44, dienos ilgumas 14:45.

Ariogališkiams - Kauno krepšinio lygos Pavasario taurės auksas

2018-05-16, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Ariogališkiams - Kauno krepšinio lygos Pavasario taurės auksas

 

 Gegužės 15 dieną, 18:00 val., A. Sabonio sporto centre, susitiko „Pavasario“ turnyro komandos „Hidraulit“ ir „Ariogala“. Komandos stojo kovoti „Mažosios“ taurės finale.

 

Nors „Hidraulit“ šiame susitikime turėjo ilgesnį suolelį, tačiau nesugebėjo pasinaudoti šiuo pranašumu, po ilgosios pertraukos paleido varžovus tolyn, o „Ariogalos“ krepšininkai sugebėjo įrodyti, jog yra vertesni iškovoti aukso medalius. Susitikimas baigėsi rezultatu 58:69 (16:17, 12:15, 14:23, 16:14).

 

Rungtynes labai galingai pradėjo „Hidraulit“ žaidėjai ir staigiai pabėgo tolyn, tačiau komandos tempas netrukus ėmė lėtėti, o skirtumas nepastebimai išnyko. Nuo to momento prasidėjo gana lygus, bet nerezultatyvus žaidimas, komandos dažnai klydo, daugėjo pražangų, bet nei viena pusė taip ir nepasiekė nors kiek solidesnio pranašumo. Prieš ilgąją pertrauką „Ariogala“ pirmavo nedideliu skirtumu 28:32.

 

Antroje rungtynių dalyje „Hidraulit“ vis sunkiau stabdė varžovų puolimą, „Ariogala“ sužaidė rezultatyviausią kėlinuką ir jų pranašumas perkopė 10 taškų ribą. Velui „Hidraulit“ komanda laukė kol varžovus išretins pražangos, o netgi patys turėjo rimtų problemų dėl pražangų. Galiausiai skirtumas priartėjo ir prie 20 taškų ribos. „Ariogala“ elgėsi protingai, dabar ilgiau laikė kamuolį, nors skirtumas kiek aptirpo, bet „Hidraulit“ taip ir nesugebėjo sugražinti intrigos. „Ariogala“ atsilaikė ir iškovojo „Mažosios“ taurės auksą 58:69.

 

                                                                                                                                                                 KKL.lt info

Contact formŠios dienos vardadieniai