2018-07-19, ketvirtadienis, 04:53.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 05:08, leidžiasi 21:39, dienos ilgumas 16:31.

Ariogaloje rengiamas sąskrydis „Su Lietuva širdy“

2018-06-01, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
 Ariogaloje rengiamas sąskrydis „Su Lietuva širdy“

Šiemet rugpjūčio 4 d. jau 28-ąjį kartą Ariogaloje bus rengiamas sąskrydis „Su Lietuva širdy“, kurį organizuoja Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga drauge su partneriais - Lietuvos nacionaliniu kultūros centru ir Raseinių rajono savivaldybe.

 

Aptarti renginio organizacinių klausimų į Savivaldybę atvyko Lietuvos nacionaliniu kultūros centro direktorius Saulius Liausa, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos valdybos pirmininkė Rasa Duobaitė-Bumbulienė, renginio režisierius ir vedėjas Vilius Kaminskas. Organizatoriai susitiko su Savivaldybės meru Algirdu Griciumi, mero pavaduotoja Gitana Rašimiene ir rajono policijos, sveikatos priežiūros, komunalinio ūkio atstovais.

 

 Pirmiausia aptarti ūkiniai poreikiai, dalyvių susodinimas, pavėžėjimas, eismo reguliavimas, medikų pagalba ir pan. Sąskrydis kaip įprasta prasidės penktadienį šaulių stovykla, o šeštadienį tradiciškai bus surengta eisena Dubysos slėnio link, vyks šv. Mišios, svečių pasisakymai. Renginio pramoginėje dalyje numatytas Vytauto Šiškausko koncertas, taip pat sąskrydyje sutiko padainuoti Šakių rajono meras Edgaras Pilypaitis, vyks linksmosios sporto rungtys, laukiama svečių iš Punsko (Lenkija) ir t. t.

Savivaldybės vadovai sutiko kuo galėdami patalkinti organizuojant renginį, o meras net žadėjo pasirūpinti tradicine sąskrydžio koše dalyvių vaišėms.

 

Sąskrydis „Su Lietuva širdy“ kasmet į Dubysos slėnį sutraukia daugiau nei 5000 dalyvių. Renginyje apsilanko aukščiausia šalies, rajono ir Lietuvos dvasininkijos vadovybė, žiniasklaida.

 

Raseinių savivaldybės informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai