2020-07-13, pirmadienis, 20:30.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 05:00, leidžiasi 21:46, dienos ilgumas 16:45.

Ariogalos krašto jaunimą suvienijantis žygis

2017-09-26, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Ariogalos krašto jaunimą suvienijantis žygis

Ariogalos bei aplinkinių kaimelių gyventojai progai pasitaikius susiburia į bendrą draugišką ratą. Kartu dalyvauja šventėse, renkasi į koncertus. Todėl ir rugsėjo 22-oji buvo ne išimtis.

 

Ši diena paskelbta Tarptautinė diena be automobilio, tad VšĮ Ariogalos tėkmė ir Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo 2-osios rinktinės Ariogalos 209 kuopa nusprendė suburti kuo daugiau žmonių, kad prisidėtų prie šios dienos garbei suorganizuoto pėsčiųjų žygio. Prie Ariogalos miesto seniūnijos vienas po kito rinkosi žmonės nekantraudami pradėti žygį. Pradėjusi savo kalbą vedėja paskelbė žygio pradžią ir visi draugiškai pasileidome į kelią maršrutu Ariogala-Gėluva-Ariogala.

 


Kaip tikri kariai vikriai lipo į kalną net patys mažiausi. Tikrai neatsiliko ir mokinių tėveliai, bei patys mokiniai iš Juodaičių, Butkiškės bei žinoma Ariogalos gimnazijos. Su dainomis traukėme padubysiu bei miško takeliais, tad žygis neprailgo. 8 km praėjome su geriausiomis nuotaikomis. Sugrįžusių mūsų laukė diplomų įteikimas bei gardus troškinys.

 

Štai taip turiningai Ariogalos vaikų dienos centro VšĮ "Ariogalos tėkmė" direktorės Donatos Klizienės ir LŠS Vytauto Didžiojo 2-osios rinktinės Ariogalos 209 kuopos vado Andriaus Bautronio dėka buvo praleistas penktadienio vakaras.

 

Ariogalos 209 kuopos jaunoji šaulė Petrutė Kvederavičiūtė
 


 

Contact formŠios dienos vardadieniai