2022-07-07, ketvirtadienis, 03:56.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:52, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:59.

Ariogalos lopšelis - darželis pasitinka Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30 - metį

2020-03-10, Žydrūnė Ališauskienė
Ariogalos lopšelis - darželis pasitinka Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30 - metį

Pasaulyje yra daug gražių šalių ir miestų, tačiau žmogui yra gražiausia ta žemė, kurioje jis gimė ir augo. Ta žemė - jo tėvynė.

 

Jau nuo praeitos savaitės Raseinių r. Ariogalos lopšelyje - darželyje vyko įvairios Kovo 11 - osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos, paminėjimui skirtos veiklos. Vaikai, karpė, lankstė, klijavo trispalvius vėjo malūnėlius, simbolizuojančius laisvės vėją, kuris prieš tris dešimtmečius žmonėms įžiebė viltį ir tikėjimą. Taip pat vyko pokalbiai ir diskusijos, kuriose aptarėme, ką mums, lietuviams, reiškia mūsų vėliavos spalvos, kodėl keliame vėliavą per visas valstybines šventes. Įtraukdami visus Ariogalos lopšelio darželio bendruomenės narius, kurėme eiles, piešėme piešinius Lietuvai.

 

Kovo 10 osios rytą vyresniųjų grupių vaikai ir jų pedagogės: Danutė Zaksienė, Edita Gedgaudienė, Žydrūnė Ališauskienė, Vijolė Lileikienė, Rita Grubliauskienė rinkosi į salę, kur buvo iškilmingai sugiedotas Lietuvos valstybės himnas, pristatytas, lopšelio darželio bendruomenės sukurtas, eilėraščių rinkinys "Mano Lietuva", atidaryta piešinių paroda "Nupiešiu Lietuvą mažytę".

 

Nepabūgę lietaus visi bendruomenės nariai dalyvavo "Trispalviame bėgime". Darželio kieme iš trispalvių malūnėlių sudėjome žodį laisvė - tikėdami, kad vėjas nuolat suks mūsų laisvės malūnėlio sparnus.

 

Organizatoriai

Contact formŠios dienos vardadieniai