2020-07-13, pirmadienis, 21:57.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 05:00, leidžiasi 21:46, dienos ilgumas 16:45.

Ariogalos miesto infrastruktūros gerinimo darbų techninę priežiūrą vykdys vilniečiai (1)

2018-07-29, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Ariogalos miesto infrastruktūros gerinimo darbų techninę priežiūrą vykdys vilniečiai

Ariogaloje planuojama įgyvendinti miesto infrastruktūros gerinimo projektą. Po jo įgyvendinimo bus atnaujintos  miesto viešosios erdvės, pagerės sąlygos gyventojų laisvalaikio leidimui, miestas taps patrauklesnis turistams ir investuotojams.

 

Tačiau miesto gyventojams, ne kartą nusivylusiems atliktų darbų kokybe, nerimą kelia tai, kad ir šį kartą lauktu rezultatu gali tekti nusivilti. Liepos 16-ą dieną Raseinių kultūros centro Ariogalos filiale  vykusio gyventojų susirinkimo metu gyventojams išsakius šį nuogastavimą, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas juos nuramino, teigdamas, kad dėl darbų kokybės nerimauti nereikia, būsiąs pasamdytas kvalifikuotas prižiūrėtojas, kuris tą kokybę užgarantuos.

 

Ariogalos miesto infrastruktūros gerininmo  darbų techninės priežiūros sutartį š.m.  birželio 19-ą dieną direktorius yra  pasirašęs su Vilniaus mieste įsikūrusia įmone UAB ,,Statybos valdymo grupė".

 

Sutartį siūlome skaityti čia:

http://www.cvpp.lt/download.php?dok_id=2003855372&file_id=2003855378

Contact form

 

Botanikas 2018-07-30 00:04:42 IP: 78.58.43.10

Mane stebina Lietuva su pilnomis visokių parsidavėlių komandomis. Ir visi už kažkokius pinigus, svarbu, kad greičiau į kišenę, Tėvą, Motiną parduos, svarbu euro atkatus susikimšti kažkur ten į tą kišenę į kitą kišenę, nesvarbu kaip, paskelbiant medžius invaziniais, tai tai parsidavėliai kurie labai skuba iškirsti medžius, nes ateina euro babkės į kišenę ir labai nori užpilti betonu. Klausimas šitiems. Ar jie gyvenime yra bent VIENĄ medį pasodinę? Apskritai aiškėja, kad jie neturi supratimo savo popiertgaliuose kiek tų medžių yra. Dar kartą paklausiu. AR JŪS PROJEKTUOTOJAi euro pinigų įsisavintojai bent vieną medį esate pasodinę a? Pjaut susiruošė. NežmonėsŠios dienos vardadieniai