2019-12-12, ketvirtadienis, 02:59.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 08:32, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:17.

Debatai „Lietuva 2030“

 Debatai „Lietuva 2030“
Gegužės 13 dieną, penktadienį, įvyko JKL Ariogalos - Raseinių skyriaus organizuoti debatai „Lietuva 2030“, kuriuose dalyvavo Raseinių liberalaus jaunimo atsatovas Arnas Zmitra, Lietuvos liberalų sąjūdžio Raseinių skyriaus atstovas Ramūnas Maciukevičius, Jaunimo organizacijos Darbas atstovė Viktorija Burneikaitė, Darbo partijos Raseinių skyriaus atstovas Darius Ulickas, Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos Raseinių skyriaus atstovas Andrius Bautronis bei Jaunųjų konservatorių lygos Ariogalos - Raseinių skyriaus atstovė Evelina Kučinskytė. 
 
 
 
 
Debatai "Lietuva 2030" buvo skirti pažvelgti iš arčiau į Lietuvos ateitį, pagrindinėm ir didžiausiom Lietuvos problemom rasti sprendimo būdus, galimas alternatyvas. Tai kartu buvo galimybė susipažinti su kiekviena idealogija, jų pagrindiniais principais, keliamomis idėjomis. 
 
 
 
Debatų metu buvo svarstoma trimis pagrindiniais klausimais: šeimos samprata, egzaminų kitimo galimybės bei visuotinės privalomos karo tarnybos perspektyvos. Kompromisiniu būdu atsakymai į kylančius klausimus buvo rasti. Galiausiai, turėjome progą įstikinti, kad kad ir kokia dealogija yra atstovaujama, kad ir kokių įsitikinimų vedami esame, pradėjus kalbėti apie mūsų bendrą visuomenės gerovę, visiems iškyla bendras tikslas - tvirta ir stipri valstybė, kurioje kiekvienam gyventi būtų malonu ir gera.
 
 
 
Visi suprantame, Lietuva keisis. Viskas laikui bėgant keičiasi. Permainos tiek mūsų, tiek valstybės gyvenime yra neišvengiamos. Įsivaizduoti Lietuvą po 14 metų yra gan sunku, tačiau apie ateitį ir galimas pokyčius turime pradėti kalbėti jau dabar. 
 
 
 
Tad tariame dar sykį ačiū visiems dayvavusiems debatuose. Dėkojame debatuotojams, dėkojame atėjusiems, nuoširdų dėkui tariame moderuotojai Lukrecijai Gužauskaitei. Iki pasimatymo kituose renginiuose!
 
 
 
 
 

Nuotr. A. Pališkio/ manoraseiniai.lt
Contact formŠios dienos vardadieniai