2022-10-07, penktadienis, 18:51.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 07:33, leidžiasi 18:38, dienos ilgumas 11:5.

Kad vaikų vasara būtų ne tik smagi, bet ir saugi

2017-06-05, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Kad vaikų vasara būtų ne tik smagi, bet ir saugi

Vasara – pats smagiausias metų laikas, kai laukia atostogos, draugai, gamta ir pramogos. Kad atostogauti būtų smagu ir, svarbiausia, saugu, būtina laikytis tam tikrų saugaus elgesio taisyklių. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai ir vaikų draugas Amsis praėjusią savaitę jas priminė Šiluvos ir Ariogalos lopšelių-darželių lankytojams, Šiluvos gimnazijos pradinių ir 7-8 klasių, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos 1 klasės mokiniams.

 

       Vaikai kartu su policijos pareigūnais prisiminė, kaip saugiai pereiti gatvę, nuo kokio amžiaus ir kur galima važinėti dviračiais, kodėl kelyje, ypač tamsiuoju paros metu, būtinas atšvaitas. Mažieji atidžiai stebėjo ir analizavo situacijas iš peržiūrėto filmuko apie tai, kaip saugiai elgtis prie vandens, kokių taisyklių laikytis maudantis. Susitikimų dalyviai noriai bendravo su pareigūnais ir Amsiumi, atsakinėjo į jų klausimus, dalinosi savo patirtimi bei patys domėjosi saugumo užtikrinimo priemonėmis.

 

      Su Šiluvos gimnazijos septintokais ir aštuntokais bendrauta bei rodytas filmas vagysčių prevencijos tema, duota patarimų kokių priemonių ir būdų imtis, kad geriau apsaugotume save ir savo daiktus. Policijos atstovai moksleivius supažindino su policijos prevencine priemone nuo vagystės – daiktų žymėjimu, bei visiems norintiems pažymėjo mobilaus ryšio telefonus. ESO Prevencijos ir kontrolės skyriaus vyresnysis specialistas A. Varnavičius suteikė informacijos bei parodė prevencinius filmus apie tai, kaip saugiai elgtis šalia elektros laidų, transformatorinių, kaip elgtis ir kam pranešti pamačius nukritusius atvirus laidus ar pastebėjus vagystę iš transformatorinės.

 

        Visų susitikimų metu policininkai patarė vaikams saugoti ne tik save, bet ir savo daiktus, ragino ne tik žinoti saugios gyvensenos taisykles, bet ir nuolat jų laikytis, būti atsargiais ir budriais. O atsisveikindami linkėjo smagiai ir saugiai praleisti vasarą.

 

       Už nuoširdų bendradarbiavimą bendruomenės pareigūnai dėkoja Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkei Juditai Stoškienei.


 

Contact formŠios dienos vardadieniai