2020-07-07, antradienis, 06:19.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:53, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:58.

Kalėdinė Ariogalos gimnazijos bendruomenės popietė

2016-01-04, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Kalėdinė Ariogalos gimnazijos bendruomenės popietė

Kalėdinis angelas, vedinas stirna,

Ateina per sniegą - ledėja ir tirpsta

Viduržiemio eglės, o polaidžio upė

Jau semia krantus, vėl klampiu ir klaidžiu

Taku į vaikystę, į šventąją naktį,

Kur spindi Betliejaus žvaigždė į vienatinį

Aptirpusį langą - prasideda metai,

Ir eglės jau žalią šešėlį tau meta.

 

 


Šiomis Juditos Vaičiūnaitės eilėmis mokytoja Daiva Vaičaitienė pradėjo tradicinę Ariogalos gimnazijos bendruomenės popietę. Į renginį susirinko gausus būrys žmonių: mokytojai, techniniai darbuotojai, tėvų klubo „Santaka“ nariai, gimnazijos taryba ir jos garbės pirmininkai, kaimų bendruomenių pirmininkai, miesto seniūnė ir jos pavaduotoja, parapijos klebonas. Taip pat atvyko Raseinių savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir tarybos nariai Linas Bielskis, Jonas Vazgys, Matas Skamarakas, Andrius Bautronis. Sveikinimo kalboje gimnazijos direktorius pasidžiaugė, jog tai didžiausia bendruomenė Ariogalos zonoje, o jos jungiamoji grandis – mokinys. Su jaunąja karta siejame savo lūkesčius, tikimės ir viliamės pozityvių, pilietiškų ir patriotiškų jaunų žmonių kartos. Visi ją auginame.

 


Parapijos klebonas Gintautas Jankauskas dalino kalėdaičius, o jas lauždami renginio dalyviai negailėjo vieni kitiems šiltų ir malonių žodžių.

 


Jaunieji folkloro klubo dalyviai pasveikino susirinkusius kalėdinėmis giesmėmis. Tebūna jaukios Šv. Kalėdos, o Naujieji teatneša santarvę į visų namus!

 

 

 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Marytė Kvietkuvienė

Contact formŠios dienos vardadieniai