2020-07-07, antradienis, 06:14.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:53, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:58.

Kalėdinės dovanos Gėluvos vaikams

2016-01-04, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Kalėdinės dovanos Gėluvos vaikams

Nei skruostus žnaibantis, negailestingas vėjas, nei nosis raudinantis šaltukas, nesugadino puikios šventės – gyventojai su savo atžalomis skubėjo į Gėluvos kaimo bendruomenės namus. Ir kaip neskubėsi ir nebūsi linksmai nusiteikęs, kai į bendruomenės namus ateis pats Kapitonas Flintas ir Kalėdų Senelis!

 

 


 

        Gerai nusiteikę šventės dalyviai - maži ir dideli pirmiausiai buvo pakviesti į šiltus bendruomenės namus. Čia visus atėjusius su nuotaikinga programa ,,Piratų mankšta“ džiugino Kapitonas Flintas, kuris šokio ritmu į pasakos labirintus įjungė visus vaikučius, salėje skambėjo linksmos dainelės, buvo ieškomas lobis, nei minutei vaikų veiduose nedingo šypsenos. Tik kokia šventė be Senelio. Ogi žiūrim - per laukus su didžiuliu dovanų maišu ir Kalėdų Senelis atžingsniuoja. Vaikų šūksniais ir plojimais sutiktas pats brangiausias svečias. Energingas Kalėdų senelis papasakojo apie savo kelionę, pašoko, padainavo, pažaidė su vaikučiais ir paklausė drąsiausių vaikų deklamuotų eilėraščių, dainelių. Prisėdęs po egle ir išdalino atneštas dovanas.

 

 

    Vaikai senelio ilgai nenorėjo paleisti, bet atėjo laikas atsisveikinti.

 

 

Vaikiškas Kalėdų laukimas ir tikėjimas stebuklu palietė kiekvieną – jauną, seną, vaiką, keistuolį ar vienišių. Už tai dėkojame UAB ,,KTG EKO Agrar“ finansų ir valdymo vadovei Rasai Leniartek, Raseinių rajono tarybos nariui Jonui Vazgiui. Po nuotaikingos šventės niekas neabejojo: Kalėdos tikrai stebuklų metas. Ši šventė – tai priminimas, kad ir tamsiausiu metų laiku egzistuoja šviesa ir gėris.


 


Gėluvos kaimo bendruomenės tarybos narė Zita Vazgienė

Contact formŠios dienos vardadieniai