2022-08-17, trečiadienis, 19:01.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 05:58, leidžiasi 20:44, dienos ilgumas 14:45.

Kviečia į žygį padubysiais

2018-10-03, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Kviečia į žygį padubysiais

Dubysos regioninio parko direkcija spalio 13 d. (šeštadienį) 10 val. kviečia visus į pėsčiųjų žygį „Neatrastas Ariogalos kraštas“.

 

Tai puiki galimybė apsilankyti Dubysos valstybiniame ichtiologiniame draustinyje, susipažinti su vietos gyvūnija ir augalija, aplankyti Daugirdų šeimos kapo koplyčią, Butkiškės Šv. Jono Krikštytojo, Ariogalos Šv. arkangelo Mykolo bažnyčias, Gėluvos piliakalnį. Keliausime Dubysos šlaitų keteromis, raguvų labirintais, pievomis, lauko keliukais. Numatoma žygio trukmė 4 – 5 val., atstumas 17 km.

 

Spalio 13 d. 09:30 – 10:00 val. renkamės automobilių stovėjimo aikštelėje prie Ariogalos Maximos (Taurupio g. 15A, Ariogala). Žygis įvyks nepaisant oro, todėl būkite tam pasirengę. Kad praleistas laikas būtų malonus, rekomenduojama su savimi turėti puodelį arbatai, lengvų užkandžių, gėrimų, avėti neperšlampamus batus ir drabužius! Kelionei palengvinti galima pasiimti ėjimo lazdas.

 

Maršrutas žiedinis. Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 16 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį. Tėveliai, kurie planuoja kartu su mažaisiais leistis į žygį, turėtų atsižvelgti į tai, jog vaikams iki 7 metų maršrutas gali būti kiek per sudėtingas. Į pėsčiųjų žygį kviečiami ir keturkojai draugai su kultūringais šeimininkais! Už augintinio ir aplinkinių saugumą atsako šeimininkas. Dalyvio mokestis – 3 eurai.

 

Registracija iki spalio 12 d. tel. 8-614-13399, el. paštas: dubysosrp@gmail.com, facebook paskyroje. Registruojantis būtinai nurodykite dalyvio vardą, pavardę.
 

Contact formŠios dienos vardadieniai