2022-05-20, penktadienis, 06:38.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 05:03, leidžiasi 21:24, dienos ilgumas 16:21.

Muzika, suradusi mus

2019-11-14, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Muzika, suradusi mus

Maestro Mstislavo Rostropovičiaus žodžiais „išgyvenimai, kurių suteikia muzika , daro sielą atviresnę viskam – ir grožiui, ir žmonėms, ir santykiams su šeima ar draugais“.

 

Išmokęs klausytis muzikos, žmogus ima vertinti ir suprasti gyvą bendravimą su žmonėmis. Todėl Asociacija „Ariogalos bendruomenė“ parengė projekto „Muzika, suradusi mus“ pagal nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ koncertų ciklą. Net tris niūrias lapkričio dienas Ariogalos gyventojų kasdienybę skaidrins rimtos populiarios muzikos koncertai. Raseinių RKC Ariogalos kultūros namuose įvyko projekto pristatymas, kuriame skambėjo įvairių stilių ir žanrų muzika. Vakarą pradėjo Asociacijos „Ariogalos bendruomenė“ dainininkų kolektyvas, vadovaujamas Almos Judeckienės, dainavo šeimyninis Janinos ir Antano Ragaliauskų duetas, Renatos Aleksiejienės ugdomos vaikų dienos centro „Ariogalos tėkmė“ mergaičių ansamblis, svečiavosi ir skambant gitarai keletą dainų atliko  Andrėjus Radčenko.

 

Renginį paįvairino pramoginių šokėjų poros, laurus skinančios Lietuvoje ir užsienyje iš Raseinių muzikos mokyklos Ariogalos skyriaus. Bendruomenės veiklą gyrė svečiai: Raseinių savivaldybės meras Andrius Bautronis, Raseinių savivaldybės tarybos narys, Gėluvos bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys, Raseinių muzikos mokyklos Ariogalos skyriaus direktorius Benediktas Siliūnas, Ariogalos miesto seniūnas Saulius Buividas. Po projekto pristatymo koncertavo Kauno Muzikinio teatro solistas Martynas Beinaris, atlikęs  arijas iš I.Kalmano operečių, populiarius klasikos  hitus ir neapolietiškas dainas. Solisto balsas ir nuoširdus atlikimas padovanojo džiaugsmingas emocijas ir gerą nuotaiką.Janina Vaivadienė,
Asociacijos „Ariogalos bendruomenė“ narė

Contact formŠios dienos vardadieniai