2022-07-07, ketvirtadienis, 04:26.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:52, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:59.

Raseinių policijos ,,Pyragų dienos“ aukos - Ariogalos vaikų užimtumo centrui

2018-11-07, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Raseinių policijos ,,Pyragų dienos“ aukos - Ariogalos vaikų užimtumo centrui

Šiaulių apskrities policija toliau tęsia tradicijas, kurios vienija bendruomenę ir ragina daryti gerus darbus. Keletą metų iš eilės pareigūnai ir policijos darbuotojai renkasi į Pyragų dieną, kurioje ne tik skanaujama pačių gamintų gardėsių, bet ir aukojama.

 

Kasmet virtuvėje mėgstantys šeimininkauti pareigūnai ieško būtų, kuo nustebinti kolegas, tad šiemet ant stalo šalia keksiukų ir obuolių pyrago puikavosi karštas vištienos ar tuno pyragas.

 

Kaip didelę padėką už pareigūnų suteiktą pagalbą ištikus bėdai, tris pyragus į komisariatą atvežė maistą tiekianti Šiaulių įmonė „Pas Bronelę“.

 

Pyragų dieną savo kolektyvuose mini ir rajonų policijos komisariatai, paaukotus pinigus skiriantys savo nuožiūra. Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariatas kartu su Šiaulių apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu parems net 8 vaikus auginančią kuršėniškių šeimą. Pakruojiečiai padės taip pat 8 vaikus auginančiam tėčiui, kurio šeimos namas sudegė vasaros pradžioje. Raseinių rajono policijos komisariate surinkti pinigai bus skirti Ariogalos vaikų užimtumo centrui. Joniškyje dirbantys pareigūnai artimiausiu metu nupirks praktišką dovanėlę šeimai (mama su keturiais vaikais), kuriai yra reikalinga socialinė pagalba.
 

                                                                                                                                                     Šiaulių AVPK informacija


 

Contact formŠios dienos vardadieniai