2020-07-07, antradienis, 04:44.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:53, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:58.

Raseinių rajone lankėsi Ūkio ministras (2)

2018-10-08, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Raseinių rajone lankėsi Ūkio ministras

   Spalio 5 dieną Lietuvos ūkio ministras Virginijus Sinkevičius lankėsi Raseinių rajono savivaldybėje. Ministras susitiko su Savivaldybės meru Algirdu Griciumi, o susitikimuose su vietos verslininkais jis domėjosi įmonių veiklos sąlygomis, perspektyvomis ir problemomis.

 

Pakeliui į Raseinius ministras stabtelėjo ant Dubysos kranto įsikūrusioje įmonėje SSF, kuri kartu su partnere UAB „Buci“ gamina įvairių diametrų lauko kubilus su nerūdijančio plieno indėklais. Juos galima pritaikyti tiek šeimyniniam laisvalaikiui tiek komerciniais tikslais.

 

Šių įmonių vadovai ministrui ir taip pat šiame susitikime dalyvavusiems Seimo narei Vidai Ačienei bei Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriui Liudui Kavaliauskui papasakojo apie savo veiklos pradžią, kaip sekasi dirbti, parduoti gaminius, kokios yra plėtros galimybės, atsakė į svečių klausimus. Po to svečiai apžiūrėjo gamybos vietas.

 

Ministras V.Sinkevičius liko patenkintas tuo, ką pamatė ir išgirdo. Pasak jo, šių įmonių Ariogaloje veikla įrodo, kad ir mažuose regionuose verslininkai gali sukurti nemažai darbo vietų, turėti aukštos kvalifikacijos darbuotojų ir pasiekti gerų gamybos rezultatų ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėje rinkoje. Pradėjusi savo veiklą nuo trijų darbuotojų, SSF įmonė šiuo metu jų turi 55 ir dar didins skaičių, nes gamybos apimtys auga, apyvarta per metus didėja 30–50 proc. Produkcija atitinka visiems tarptautiniams standartams.

 

„Žmonės mato perspektyvą dirbti ir užsidirbti arti savo namų, jiems nereikia važiuoti į Norvegiją ar kitas šalis laimės ieškoti. Savivaldybė skatina, pagal savo galimybes padeda ir ateityje dar labiau padės verslininkams, kad jie kurtų naujas darbo vietas ir plėstų verslą Raseinių krašte“, – teigė Savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas.

 

Po pietų ministras susitiko su Savivaldybės meru bei administracijos direktoriumi ir kartu aptarė Ūkio ministerijos kompetencijai priskiriamas rajono problemas. Meras A. Gricius pažymėjo, kad vienas rajono prioritetų – religinio turizmo, Šiluvos mietelio, kaip piligrimystės centro, plėtra. Jo įsitikinimu, Šiluva turi būti pripažinta valstybinės reikšmės objektu. Diskutuojant Šiluvos plėtros klausimais, sutarta netolimoje ateityje surengti bendrą susitikimą su Kauno arkivyskupu metropolitu Lionginu Virbalu, taip pat susitikimus su kultūros, susisiekimo ministrais.

 

Bene geriausia žinia, kurią iš ministro išgirdo Savivaldybės vadovai, kad 2019 m. Savivaldybėse išliks galimi vidaus sandoriai, o tai sudarys sąlygas išlikti Savivaldybei pavaldžioms įmonėms.

 

                                                                                                                               Raseinių raj. savivaldybės informacija


 

Contact form

 

korupcijus 2018-10-09 10:00:52 IP: 78.60.78.146

jo,mes visi tą brudą žinom

 

Reikia pripazinti 2018-10-08 22:57:42 IP: 84.46.250.95

vieno raseiniu politiko gebejimus!Savo klapciuka pasikviete i raseinius,bet pats isliko nezinomu...Paradoksas,bet faktas,kad vadinamas ministeris paklusnus raseiniu zmogeliukui...Šios dienos vardadieniai