2020-05-28, ketvirtadienis, 10:34.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:52, leidžiasi 21:37, dienos ilgumas 16:45.

Raseinių rajone sustabdyta dar vieno naminės degtinės gaminimo taško veikla

2015-09-14, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Raseinių rajone sustabdyta dar vieno naminės degtinės gaminimo taško veikla

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnais rugsėjo 12 d. sulaikė tris asmenis, gaminusius ir realizavusius naminę degtinę.

 


Tikrindami turimą informaciją, Raseinių r., Ariogalos sen., Negirvos k. prieigose, apie 9.00 val. apleistame negyvenamame vienkiemyje kriminalistai sulaikė du asmenis, gaminusius naminę degtinę. Sulaikytas anksčiau neteistas Kėdainių r. gyventojas (gimęs 1985 m.) ir anksčiau teistas Raseinių r. gyventojas (gimęs 1988 m.). Apleistoje teritorijoje pareigūnai rado ir išėmė apie 100 l pagamintos naminės degtinės ir apie 4 000 l brogos, skirtos naminei degtinei gaminti.


Vėliau, apie 11.00 val. toje pačioje vietoje sulaikytas ir naminės degtinės gaminimo organizatorius, atvykęs, kaip įtariama, pasiimti pagamintos naminės degtinės. Tai Raseinių r. gyventojas (gimęs 1972 m.), anksčiau teistas už panašias veikas. Nuvykus patikrinti jam priklausančių patalpų, netoliese esančiame garaže pareigūnai dar rado ir išėmė apie 300 l pagamintos naminės degtinės.


Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d. (dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo). Vyriškiams gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.
Tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

 

 

Kauno AVPK info.

Contact formŠios dienos vardadieniai