2022-07-07, ketvirtadienis, 04:48.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:52, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:59.

Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros programos parama asociacijai „Ariogalos bendruomenė“

2020-12-06
Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros programos parama asociacijai „Ariogalos bendruomenė“

Nuoširdžiai dėkojame Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros programai už suteiktą galimybę puoselėti Ariogalos bendruomeniškumą.

 

2020 m. spalio – gruodžio mėnesiais asociacija „Ariogalos bendruomenė vykdė tris projektus: „Bendruomenės veiklos sąlygų gerinimas“, „Bendruomenės veiklos sąlygų stiprinimas“ ir „Bendruomenės veiklos sąlygų puoselėjimas“.

 

Projektai buvo skirti skatinti Ariogalos gyventojų bendruomeniškumą puoselėjant bendruomenės veiklai skirtą aplinką, gerinant jos estetinį vaizdą ir saugumą.

 

Pirmojo projekto įgyvendinimui buvo suteikta 136 eurų parama, antrajam projektui – 838 eurai ir trečiajam projektui – 401 euras. Projektų rezultatai džiuginantys. Bendruomenės meno mylėtojai labai džiaugiasi įrengta vidaus scena. Dabar jie turi puikias sąlygas dar aktyviau ugdyti savo meninę saviraišką, bei kultūringai pateikti ją klausytojams.  Galutinai užbaigti grindų, durų bei langų remonto ir tvarkymo darbai.  

 

Taip pat buvo pasirūpinta bendruomenės namų saugumu. Įrengtos apsauginės lauko žaliuzės, kurios padės užtikrintibendruomenės turto apsaugą bei bendruomenės narių saugumą. Reikia pripažinti, kad dabar turime puikias sąlygas Ariogalos gyventojų bendruomeniškumui puoselėti. O kad tuo įsitikintumėte, dar šiais metais pakviesime Jus į Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus jaunųjų menininkų parodą, kuri vyks bendruomenės namuose.

 

Asociacijos „Ariogalos bendruomenė“ pirmininkė Petrona Stankienė

 

Contact formŠios dienos vardadieniai