2020-10-21, trečiadienis, 22:12.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 08:01, leidžiasi 18:03, dienos ilgumas 10:2.

Raseinių rajono savivaldybės pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas

Raseinių rajono savivaldybės pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas

Perkančioji organizacija: Raseinių rajono savivaldybės administracija (kodas 288740810).

 

Adresas, telefonas, faksas, elektroninis paštas: V. Kudirkos g. 5, LT-60150 Raseiniai, tel. (8 428) 79 600, faks. (8 428) 51 604, el. p. savivaldybe@raseiniai.lt

 

Informacija teikiama telefonais: (8 428) 41 554, (8 428) 79 601.

 

 

PIRKIMO OBJEKTAS

Prekių pirkimo tipas: pirkimas.

Pirkimo pavadinimas: gyvenamosios patalpos.

Pirkimo arba pirkimo objekto apibūdinimas: gyvenamosios patalpos, esančios:

1. socialinių būstų Ariogalos mieste:

1.1. būstas turi būti ne mažesnio kaip 39 kv. m (iki 59 kv. m) naudingojo ploto (1 aukšte).

2. socialinių būstų Raseinių mieste:

2.1. būstas turi būti ne mažesnio kaip 30 kv. m (iki 59 kv. m) naudingojo ploto (1 aukšte);

2.2. būstas turi būti ne mažesnio kaip 39 kv. m (iki 59 kv. m) naudingojo ploto;

2.3. būstas turi būti ne mažesnio kaip 39 kv. m (iki 59 kv. m) naudingojo ploto;

2.4. būstas turi būti ne mažesnio kaip 39 kv. m (iki 76 kv. m) naudingojo ploto.

 

Techniniai, ekonominiai duomenys: būstai turi būti neįkeisti, neperleisti, neareštuoti, be įsiskolinimų, 10 dienų iki pirkimo ir pardavimo sutarties pasirašymo nutrauktos nuomos sutartys ir iškeldinti ir išdeklaruoti visi jose gyvenantys asmenys; būstuose turi būti įrengta šildymo sistema; būstai ir jų įranga turi atitikti teisės aktuose nustatytus sanitarinius – higieninius, priešgaisrinius ir elektrosaugos reikalavimus; turi būti įrengti visi esamų komunikacijų apskaitos prietaisai (karšto ir šalto vandens, elektros energijos); būstų kadastro duomenų byla turi atitikti esamą padėtį, būstai įregistruoti Nekilnojamojo turto registre; būstų nusidėvėjimas turi būti ne didesnis kaip 60 %.                                     
Pageidaujamos kokybinės techninės charakteristikos (privalumai): kuo aukštesnė buto energinio naudingumo klasė; būste atliktas kapitalinis remontas; visi gyvenamųjų patalpų langai su stiklo paketu; šarvuotos durys (įėjimo į būstą); būstas, nurodytas 2.1. papunktyje, pritaikytas neįgaliesiems. Neperkami būstai: su bendro naudojimo virtuvėmis, sanitariniais mazgais ir kitomis patalpomis; būstai bendrabučio tipo gyvenamuosiuose namuose;  įsigyti ar renovuoti  už kreditavimo įstaigų kreditus ir nebaigti išsimokėti; šildomi krosnimis, pastatomais elektriniais prietaisais (elektriniais/tepaliniais radiatoriais, elektriniais šildytuvais ir pan.); įrengti pusrūsiuose, palėpėse, užstatytuose praėjimuose, taip pat neįrengti butai, poilsiui skirtos patalpos; mediniuose ar karkasiniuose namuose; kurių patalpų išdėstymas nesutampa su būsto kadastrinėje byloje nurodytais duomenimis. Būstai perkami su inventorizuotais ir teisiškai įregistruotais butų priklausiniais, jei tokie yra. Jeigu būstas pasiūlymo pateikimo dienai yra neįrengtas arba būstui reikalingas remontas, jis turi būti įrengtas ar atliktas remontas, kad būstas būtų tinkamas gyventi be papildomų remonto išlaidų, iki derybų pradžios. Būstai turi būti patogioje vietoje susisiekimo atžvilgiu,  nutolę minimaliu atstumu nuo visuomeninio transporto sustojimo.

 

Dokumentų pristatymo vieta: Raseinių rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento Vietinio ūkio ir turto valdymo skyrius, 118 kab., V. Kudirkos g. 5, LT-60150 Raseiniai.

 

PIRKIMO PROCEDŪROS

Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.

 

Pasiūlymo vertinimo kriterijai: atsižvelgiant į derybų rezultatus, pasiūlymo kainą, būsto kokybę, savybes ir dislokacijos vietą.

 

Pirkimo dokumentų gavimo sąlygos: gauti iki 2017-12-04 10 val.

 

Kalba, kuria turi būti parengtas pasiūlymas ar paraiška: lietuvių.

 

Paraiškų priėmimo ir konkurso dokumentų pateikimas: Raseinių rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriui, 118 kab., V. Kudirkos g. 5, LT-60150 Raseiniai, darbo dienomis (pirmadieniais-ketvirtadieniais) nuo 8 - 17 val., (penktadieniais) nuo 8 - 15.15 val., pietų pertrauka nuo 12 - 12.45 val.

 

Kandidatų pateikiami dokumentai: paraiška, nekilnojamojo turto teisinės registracijos dokumentai.

 

Pasiūlymų pateikimas: užklijuotuose vokuose kandidatas pateikia pats (per kurjerį) arba atsiunčia paštu iki vokų atplėšimo pradžios, t.y. iki 2017-12-04 10 val. adresu: Raseinių rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento Vietinio ūkio ir turto valdymo skyrius, 118 kab., V. Kudirkos g. 5, LT-60150 Raseiniai.

 

Komisijos posėdžio, kuriame atplėšiami vokai su pasiūlymais, data, laikas ir vieta: 2017-12-04 10 val. , Savivaldybės III aukšto mažojoje salėje, V. Kudirkos g. 5, LT-60150 Raseiniai.


 

Contact formŠios dienos vardadieniai