2018-05-24, ketvirtadienis, 10:55.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:58, leidžiasi 21:31, dienos ilgumas 16:33.

Šauni išvyka į Tarptautines šokių varžybas Augustave (Lenkijos Respublika)

2016-12-21, Benediktas Siliūnas
Šauni išvyka į Tarptautines šokių varžybas Augustave (Lenkijos Respublika)

 Praėjusį savaitgalį Raseinių Meno mokyklos Ariogalos filialo choreografijos klasės mokiniai dalyvavo Augustave vykusiose sportinių šokių varžybose. Kadangi jau visur matėsi artėjančių Kalėdų ir Naujųjų Metų ženklai, tai ir salė buvo šventiškai papuošta, atidarymo ceremonijoje dalyvavo Kalėdų senelis su palyda, net ir varžybų teisėjai buvo papuošti senelio šalčio kepuraitėmis.

 

Vakarinę varžybų dalį vedė žinoma Lenkijos televizijos laidų vedėja Ivona Pavlovič, sukūrusi jaukią ir šventišką renginio nuotaiką.

 

Kadangi mūsų dvi poros Dovydas su Gabija ir Domantas su Austėja pirmą kartą dalyvavo užsienio varžybose, tai aišku jaudulys padarė savo. Po gražaus šokimo pirmuose turuose, šiek tiek pritrūko teisėjų palankumo ir liko už finalo. Įvertinus, kad Lenkijoje skiriasi varžybų šokiai, ir reikėjo šokti už aukštesnę klasę, pasirodymas ir įvertinimas buvo visai neprastas.

 

Trečiai šokėjų porai Domantui Mūrui su Ieva Matulevičiūte, jau turintiems tarptautinių varžybų užsienyje patirtį, sekėsi geriau.

 

Kadangi šiose varžybose nebuvo jaunių 1 atviros klasės grupės, teko varžytis su vyresniais šokėjais. Domantas su Ieva, nepabūgę vyresnių ir žymiai aukštesnių varžovų, gražiai sušokę penkis klasikinius šokius, atsistojo ant trečiojo apdovanojimo pakylos laiptelio, džiaugdamiesi gražiomis taurėmis.

 

Lotynų Amerikos šokių varžybose teko septintoji vieta, nors buvo teisėjų skyrusių antrąsias ir trečiąsias vietas.

 

Varžybos paliko labai gerą įspūdį, gavome daug naudingos informacijos, pabendravome su šokėjais ir treneriais iš Lenkijos įvairių klubų.

 

Tikiu, kad užsimezgusi draugystė tęsis ir toliau.

 

Esame nuoširdžiai dėkingi už suteiktą paramą, suteikusią galimybę Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo moksleiviams pirmą kartą dalyvauti tarptautinio masto varžybose...ir grįžti su III laipsnio diplomu.

 

Mūsų rėmėjai: verslininkai Rimas ir Dalia Čeičiai, verslininkas Linas Bielskis, Raseinių Kredito unija, Raseinių meno mokykla skyrė autobusą       

 

Liudmila Bankauskienė,
Raseinių Meno mokyklos Ariogalos filialo šokių mokytoja

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai