2020-05-28, ketvirtadienis, 11:13.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:52, leidžiasi 21:37, dienos ilgumas 16:45.

Šeimų šventė Ariogaloje (1)

2018-06-02
Šeimų šventė Ariogaloje

                                                               

,,Aukščiausias šeimos tikslas - meilė. Šeima - tai meilės mokykla''(Dmitrijus Semenikas).  Šeimoje pirmiausia išmokstame bendrauti, gailėtis, užjausti ir dalintis kiekvienu duonos kąsniu.

    

Gegužės dvidešimt šeštoji buvo saulėta ir šilta. Į Ariogalos miesto parką rinkosi daugybė žmonių. Visi skubėjome į šeimų šventę. Vaikučiai atvyko su triratukais, dviratukais ir paspirtukais. O pačius mažiausius – kūdikėlius, tėveliai  atsivežė su vežimėliais.  Susirinko daug jaunų šeimų, senjorų ir gražaus jaunimo.

      

Šeimų šventę vedė Raseinių Kultūros Centro Ariogaloje kultūrinių renginių organizatorė Rasa  Sadauskienė. Savo įžanginėje kalboje ji sakė: ,,Šeimoje sužinome, kas yra gėris ir blogis. Sužinome apie Dievą, mokomės melstis. Šeima mus ugdo per daugelį metų. Žmonijos ateitis priklauso nuo šeimos, nes jos dėka mes visi esame.''

      

Šventės vedančioji  į sceną pakvietė Ariogalos miesto seniūną Saulių Buivydą ir asociacijos  ,,Ariogalos bendruomenė'' pirmininkę Reginą Balčaitienę. Jų sveikinimo kalbose skambėjo patys gražiausi žodžiai ir linkėjimai šeimoms.  

 

Varžybas organizavo šventės partneriai - Asociacija ,,Ariogalos tauras'' (vad. Matas Skamarakas). Įvairius lauko žaidimus organizavo šventės partneriai - Ariogalos vaikų dienos centras ir jo direktorė Donata Klizienė.

       

Iš ,,Mylimukų šalies‘‘ atvyko nuostabioji princesė. Paskui ją sekiojo būrys mergaičių ir berniukų, kuriuos princesė labai gražiai   papuošė savo  profesionaliu makiažu. Čia matėsi  katyčių,  šuniukų, ir kitų žvėrelių. Visi kartu  leido muilo burbulus, lankstė oro balionus, linksmai šoko.

 

Šventės koncertinę programą pradėjo Ariogalos linijinių šokių grupė.(vad. Marytė Kvietkuvienė). 

   Šiltų emocijų sulaukė  jaunoji  solistė Gabija Siautilaitė, atlikdama  dainas:  ,,Sparnuotosios sūpynės'', ,,Aš širdyje labai myliu savo mamą'' ir ,,Paskubėkime pakilti''(vad. Renata Aleksiejienė).

 

Visada labai malonu stebėti dainuojančius ir šokančius Ariogalos vaikų lopšelio - darželio auklėtinius.(vad. Rita Grubliauskienė).

      

Daug simpatijų ir plojimų sulaukė Ariogalos gimnazijos šokių kolektyvas ,,Mozaika''(vad. M. Kvietkuvienė),       solistė Erika Pužaitytė iš Betygalos, kuri  atliko tris dainas:   ,, Labas rytas'', ,,Du keleiviai laike'' ir ,,Šalia'', Vilijos Siautilienės ir Juozo Mikužio duetas (vad. R. Aleksiejienė), kuris atliko dvi dainas - ,,Mes išliksim jauni'' ir ,,Gegužis'', Anelės Grigienės ir Renatos  Aleksiejienės duetas (vad. R. Aleksiejienė), kurios atliko dainą ,,Ilgas kelias''.

   

 Gražiai skambėjo Ariogalos mišraus vokalinio ansamblio ,,Radasta'' (vad. R. Aleksiejienė) dainos ,,Dubysa'' , ,,Du sparnai‘‘, Ariogalos kapelos ,,Šaltinėlis''(vad. Jonas Urbonas)kūriniai :,,Sugrįžki'', ,,Kon saka'',,,Biro šaltos rasos'', ,,Šaltinėlio valsas''ir ,,Plaukia salos''.

 

Didelių ovacijų ir dėmesio sulaukė triratukų, dviratukų, paspirtukų ir vežimėlių varžybos. Dar iki šiol neteko niekur matyti vežimėlių varžybų.  Tėveliai prie savo širdies viena ranka glaudė vaikučius, o kita - stūmė vežimėlius. Buvo taip nuoširdu ir gera.

 

Vėliau sekė šeimyninis bėgimas su vaikučiais nuo 5 - 6 m. ir 7-14 m. amžiaus. Kadangi visi vaikučiai labai stengėsi, todėl nugalėjo draugystė – visus varžybų dalyvius vyr. teisėjas M. Skamarakas apdovanojo ,,aukso‘‘ medaliais.

 

Daug  emocijų sukėlė, neįprasta ropojimo rungtis. Joje varžėsi mažiausieji šventės dalyviai, kurie dar nemoka vaikščioti. Visi kūdikėliai buvo apdovanoti prizais.

       

Žavėjomės, žiūrėdami į daugiavaikę Sonatos ir Andriaus Naujokų šeimą, kuri labai aktyviai dalyvavo visose varžybose su savo vaikučiais. Jie atrodė tokie laimingi kartu.

     

Šventę vainikavo muzikantas Kęstutis Klikna. Nors jis grojo šokių muziką, bet žiūrovai nebuvo aktyvūs. Matyt, pabijojo didelių karščių ir  džiaugėsi pavėsiu.

     

Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie surengė tokią gražią šventę ir išaukštino šeimą. 

 

  ,,Šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršit kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos.(Italų rašytojas Bruno Ferrero). Tad branginkime šeimą!

 

                                                                                                                                                       Teresė Plisienė

Contact form

 

Vytas 2018-06-03 12:31:18 IP: 78.58.43.40

Tai ka ALEKSEJIENE,nesedi cypej uz savo zygdarbius,o koncertuoja ala DVIRATUKAS.Idomi ta ARIOGALA,kad alkoholikai garbiname labiau uz padorius zmones.Sventes zmonems ypac seimoms labai reikalingos,bet tik ne su tokiais atlikejais,kurie daro geda Raseiniu krastui ir tersia kulturos darbuotojo vardaŠios dienos vardadieniai