2022-07-07, ketvirtadienis, 03:38.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:52, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:59.

Skaitytojo laiškas: Atstatytas kelias į Padubysio kaimą

2017-08-22, Arūnas Kazlauskas
Skaitytojo laiškas: Atstatytas kelias į Padubysio kaimą

Liepos 26 d. tarp 18 ir 20 val. trukusi stipri liūtis visiškai nuplovė kelio į Padubysio kaimą kelią (Sodų g., Ariogalos sen.). Nuplautas apie 80 cm aukščio sluoksnis  per visą kelio plotį ir ilgį atsidūrė Dubysos slėnyje, ir kelias tapo nepravažiuojamas jokiomis  transporto priemonėmis.

 


        Po šios stichinės nelaimės gyventojai kreipėsi pagalbos į seniūniją, taip pat į rajono administraciją, nes, žinoma, šiais laikais gyventi be susisiekimo yra neįmanoma, be to, kokios nors nelaimės ar gaisro atveju gyventojų negalėtų pasiekti jokios tarnybos.

 


        Atvirai pasakius, mes, Padubysio gyventojai net nesitikėjome, kad į mūsų prašymą bus sureaguota taip greitai ir operatyviai, nes puikiai supratome, kad tokiam darbui reikia nemažai lėšų, o metų biudžetas paskirstytas ir patvirtintas.

 


        Tačiau administracijos direktoriaus Remigijaus Ačo sprendimu lėšos buvo skirtos, ir jau po kelių dienų prasidėjo kelio atstatymo darbai. Nuo pat pirmų dienų po šios nelaimės didelį dėmesį sprendžiant problemą parodė Ariogalos seniūnijos seniūnė Valerija Jankauskienė ir jos pavaduotojas Kazimieras Klimas. Darbų eiga nuo pradžios rūpinosi Raseinių komunalinio ūkio specialistas Kęstutis Grigauskas ir šios įstaigos Ariogalos padalinio vadovas Algimantas Stulgaitis. Vertingos informacijos apie tolesnes kelio kapitalinio remonto perspektyvas suteikė Raseinių savivaldybės Ekonomikos ir  ūkio departamento vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyr. specialistas Valmantas Bentnorius.

 


         Gal kartais ir tenka išgirsti įvairiausių dabartinės rajono valdžios vertinimų, tačiau ši stichinė nelaimė  parodė, kad tikrai galime sulaukti pagalbos ir reikiamo sprendimo.  Tikriausiai, bet kokiu atveju, visada diskusiją reikia pradėti nuo konstruktyvaus dialogo,  ir sprendimas bus rastas. Atskirtis yra tik įsivaizduojama –juk ir mes, vietos gyventojai, ir mūsų išrinkti valdžios atstovai kartu kuriame šio krašto įvaizdį.

 

        Arūnas Kazlauskas
        Padubysio kaimo gyventojas

Contact formŠios dienos vardadieniai