2022-07-07, ketvirtadienis, 04:14.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:52, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:59.

Šventė Ariogaloje Pasaulinei ligonių dienai paminėti

2020-02-14, P. Stankiene
Šventė Ariogaloje Pasaulinei ligonių dienai paminėti

Vasario 11d. 11val. …. žiema ašarojo sodriais lietaus lašais ir kelios paklydusios snaigės sukosi ir tirpo ore nepasiekusios žemės, o įsidūkęs vėjas plėšė nuo galvų kepures, bet tai nesustabdė į Ariogalos miesto seniūniją, besirenkančių miestelio gyventojų, paminėti „Pasaulinės ligonių dienos“.

 

Juos maloniai sutiko VšĮ Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centro darbuotoja M. Karaktinavičiene ir Raseinių žmonių su negalia sąjungos darbuotoja E. Kruvelienė. M.Karaktinavičienė susitikimą pradėjo eilėraščio posmais .

 

Susirinkusius sveikino į šventę atvykęs rajono savivaldybės meras A. Bautronis. Ariogalos miesto klebonas G. Jankauskas, pasidžiaugė, kad galime paminėti tokią dieną, palinkėjo visiems sveikatos, mokino užjausti ir padėti kenčiantiems nuo ligų ir tikėti Dievo palaima ir globa.. Ariogalos miesto seniūnijos seniūnas S. Buivydas taip pat trumpai pasveikino susirinkusius . Prie sveikinimų prisidėjęs Ariogalos PSPC direktorius L. Kavaliauskas palinkėjo visiems sveikatos ir patikino, kad visi ligonines darbuotojai deda visas savo jėgas, kad padėtų visiems tiems, kuriuos kamuoja ligos. Po nuoširdžių sveikinimų M. Karaktinavičienė pakvietė visus paklausyti į šventę atvykusių poetų: V. Šulskio, J. Mickevičiaus, A. Vaičiulio, T. Plisienės, R.Čelkienės, A. Kišono. Nuskambėjo nuostabios eilės, praskaidrintos įdomių gyvenimo prisiminimų. Dainavo Ariogalos neįgaliųjų kabineto ir „Ariogalos Asociacija“ bendruomenės jungtinis moterų ansamblis, vadovaujamas A. Judeckienės. Skambėjo nuotaikingos dainos pagal R. Poderio, A.Paulavičiaus, P. Stankienės eiles, muziką dainoms sukūrė A. Judeckienė. Koncerto pabaigoje susirinkusius pralinksmino nuostabi vaidyba. Humoristinis pasirodymas „Gydytojos Sapnas“ salėje sukėlė nuoširdų juoką. Spektaklio režisierė, autorė ir vaidmens atlikėja P. Stankienė. Spektaklio pagrindinė mintis yra ta, kad nuo didelės įtampos ir didelio darbo krūvio, net ir gydytojams sapnuojasi košmarai. Šventės pabaigoje nuoširdų padėkos žodį tarė VšĮ Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centro direktorė A. Stanaitienė Dėkojame susirinkusiems svečiams, poetams, saviveiklininkams ir nuostabiems žiūrovams už gerą nuotaiką, aplodismentus, šypsenas ir gerai praleistą laiką.

 

Ariogalos neįgaliųjų kabineto lankytoja ir „Ariogalos Asociacija“narė P. Stankienė

Contact formŠios dienos vardadieniai