2022-08-17, trečiadienis, 18:58.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 05:58, leidžiasi 20:44, dienos ilgumas 14:45.

Tradicinis paplūdimio tinklinio turnyras Ariogaloje

2017-08-21, Matas Skamarakas
Tradicinis paplūdimio tinklinio turnyras Ariogaloje

Šių metų rugpjūčio 13 dieną Ariogalos dainų slėnyje asociacija „Ariogalos tauras“ organizavo tradicinį paplūdimio tinklinio turnyrą „Ariogala 2017“.

 

Turnyre dalyvavo 11 komandų: „Babtai“ (Kauno rajonas) Danas Butkus ir Lukas Grigaitis, „Didžiuliai“ (Raseinių rajonas) Justinas Tautkus ir Linas Petravičius, „Žaliukai“ (Kėdainių rajonas) Gustas Gineika ir Audrius Kalesevičius, „Kalifornija“ (Kėdainiai) Mindaugas Kažukauskas ir Haris Veliulis, „Koks skirtumas“ (Ariogala) Domantas Dapkus ir Aivaras Balkauskas, „Slėnis“ (Ariogala) Rimas Bakanauskas ir Vilius Grigaliūnas, „Belekas“ (Ariogala – Kaunas) Tadas Vitkauskas ir Edita Vilkaitė, „Broliai“ (Ariogala) Lukas Skamarakas ir Matas Skamarakas, „MM“ (Ariogala) Martynas Bartkevičius ir Marius Gaižauskas, „Viduklė 1“ (Viduklė) Dovydas Čėsna ir Arminas Beišys, „Viduklė 2“ (Viduklė) Emilis Trumpaitis ir Deivydas Strumila.

 

Turnyre vyko atkakli kova dėl kiekvieno iškovoto taško. Pirmąja vieta, laimėję visas žaistas rungtynes, o finale 2 – 0 nugalėję „Kalifornijos“ komandą, džiaugėsi „Didžiulių“ komanda. Antra liko „Kalifornijos“ komanda. Trečiąją vietą iškovojo „Viduklės 1“ komanda, kuri mažajame finale 2 – 0 nugalėjo „Koks skirtumas“ komandą, kuri turnyre liko ketvirta. Likusios komandos vietas pasiskirstė taip: penktoji – „Viduklė 2“, šeštoji – „Slėnis“, septintoji – „Babtai“, aštuntoji – „Belekas“, devintoji – „MM“, dešimtoji – „Broliai“, vienuoliktoji – „Žaliukai“. Nugalėtojų komanda ir komandos iškovojusios prizines vietas buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir diplomais. Taip pat apdovanoti vyriausias turnyro žaidėjas – Rimas Bakanauskas (41 m.) ir jauniausias žaidėjas – Gustas Gineika (13 m.).

 

Visus turnyro dalyvius ir žiūrovus pasveikino ir apdovanojimus įteikė asociacijos „Ariogalos tauras“ vadovas Matas Skamarakas bei Ariogalos miesto seniūnas Saulius Buivydas.

 

Už pagalbą organizuojant turnyrą asociacijos „Ariogalos tauras“ vadovas dėkoja varžybų vyr. teisėjui Zenonui Rajunčiui, Romui Žikui, Jorei Vaičaitytei, Aivarui Balkauskui, už turnyro įgarsinimą- Vytui Akelaičiui.

 

                                                                                    Turnyro vyr. teisėjas Zenonas Rajunčius


 

Contact formŠios dienos vardadieniai