2022-07-07, ketvirtadienis, 04:29.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:52, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:59.

Vieninga Bendruomenė – stipri saugi aplinka

2019-08-27, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Vieninga Bendruomenė – stipri saugi aplinka

Rugpjūčio 24 d. Raseinių rajono policijos Bendruomenės pareigūnas kartu su policijos rėmėjų komanda atvyko į Butkiškės kaimo bendruomenės suorganizuotą renginį „Vasaros palydėtuvių šventė“. Ariogalos krašte įsikurusiai bendruomenei šis vasariškas šventinis renginys  jau 18-tasis. 

 

Policijos atstovai renginio dalyvius konsultavo saugios kaimynystės, privačių namų bei kiemų teritorijų turto apsaugos klausimais, aptarė visada aktualias saugaus eismo problemas. Mokė gyventojus, kaip pranešti skubios pagalbos telefono numeriu 112 apie neigiamą reiškinį. Pareigūnams užteko laiko su vyresnės kartos žmonėmis pakalbėti apie telefoninių sukčių bei kišenvagių pinkles. Ir vaikų, ir suaugusiųjų dėmesį traukė tarnybinis automobilis, kitaip  vadinamas policijos komisariatas ant ratų, bei pareigūnų specialiosios priemonės. Vieni apžiūrinėjo ir matavosi policininko kepures, specialias policines liemenes, kiti apžiūrinėjo gumines lazdas, antrankius. Mažieji renginio lankytojai ir jų tėveliai noriai dalyvavo saugaus eismo viktorinoje, dalyviams dovanoti atšvaitai, kiti suvenyrai su policijos atributika.

 


Policijos atstovas minėjo, kad svarbiausia susivienyti su kaimynais, siekiant mažinti vietinį nusikalstamumą ir kitus teisės nusižengimus. Saugi kaimynystė skirta ne tik nusikalstamumui mažinti, tačiau ir geriems bendruomenės narių santykiams palaikyti. Šiame renginyje dalyvo vienas iš Butkiškės kaimo garbės svečių, tai poetas Juozapas Mickevičius. Viename jo eilėraščių  „Butkiškės daina“ skamba šie žodžiai: „Butkiškė mano gimtoji, Butkiškė mano žalia, kraštas darbščiųjų artojų, vingiai Dubysos šalia“. Bendruomenės pirmininkui L.Bielskiui bei Saugios kaimynystės grupės atstovui D.Noreikai už gebėjimą nelikti abejingiems kaimynų problemoms bei glaudų bendradarbiavimą su policija, įteiktos atminimo dovanėles.

 


 

Contact formŠios dienos vardadieniai